top of page
  • Foto van schrijverRokketQ

Review: No Rubbish "Hardcore Jaws"

Een tijdje geleden ben ik op Instagam in contact gekomen met No Rubbish. Deze kruiden waren voor mij totaal onbekend dus besloot ik om een testpakket aan te kopen bij Elkedag-bbq.be.

In deze review ga ik de "Hardcore Jaws" bespreken.

 

Eerste indruk

De rub komt in een handig potje met strooideksel waardoor je makkelijker kan doseren.

Bij het openen van het deksel komt meteen de geur van peper met een vleugje citrus je tegemoet.

De rub zelf heeft een grovere structuur waardoor hij mooi door de opening van het strooideksel valt en bijna niet aan elkaar plakt zoals meestal het geval is bij de fijnere rubs.

Bij de eerste droge smaaktest viel me op dat deze rub door de peper een pikante toets heeft maar dat de citrus dit heel mooi compenseert.

 

Het gebruik

Zoals elke rub probeer ik hem eerst uit op een groentesoort. Aangezien ik toch al bezig was met de "The INCREDIBLE" rub te testen op wat zoete aardappelfrietjes bij een Cheeseburger heb ik de beslissing gemaakt om deze rub te gebruiken op wat sla Romaine.

In hun omschrijving staat dat deze rub perfect past bij Vis, kip en koe, groenten mogen zeker aan het lijstje toegevoegd worden. De smaak van de rub met de gegrilde sla Romaine was gewoonweg subliem! Hij paste perfect bij de burger en gaf hem dat extra laagje, wat extra power als het ware.

 

Pro's

  • Het is een alleskunner, zowel vlees/vis als groenten kan hij aan;

  • De grove structuur kan je ook terug brengen in het eindresultaat;

  • De combinatie van peper en citrus geven het gerecht extra power

 

Contra's

  • Ik kan er zo niet meteen eentje bedenken

 

Wat kan beter

Overall heb ik geen echte commentaren op deze rub. Hij doet wat hij belooft en is echt super!

57 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page